Центр "Мандри плюс" / Курси гідів-перекладачів та екскурсоводів


Курси гідів-перекладачів та екскурсоводів

ТзОВ Центр „Мандри-Плюс” займається підготовкою та перепідготовкою кадрів для туристичної галузі у напрямках, які відсутні у програмах навчальних закладів, що займаються загальною підготовкою спеціалістів в галузі туризму. Ліцензія Головного Управління Освіти і Науки АВ №614757.

Розвиток міжнародного туризму, відміна візового режиму в Україну для туристів з ЄС, США, Канади, Японії, проголошення туризму однією з пріоритетних галузей розвитку економіки України, поставили нагальне завдання підготовки кваліфікованих кадрів для обслуговування іноземних гостей.

Вимоги до слухачів:

на курси гідів-перекладачів запрошуються особи з вищою та незакінченою вищою освітою, які володіють іноземними мовами на високому рівні (англійська, німецька, польська, французька), щоб набути знань з екскурсійного матеріалу та навичок з послідовного перекладу екскурсій на різноманітних туристичних об'єктах м.Львова та Львівської області й здобути ще одну цікаву й достатньо високо оплачувану професію.

Програма курсів гідів-перекладачів складається з 2-х частин:

 1. підготовка екскурсоводів по туристичних об'єктах і музеях м.Львова;
 2. підготовка гідів-перекладачів для обслуговування груп туристів у Західному регіоні України.

Тривалість курсів – 6 місяців (жовтень- квітень), перерва – з 15.12 по 30.01. Інтенсивність - двічі на тиждень плюс навчальні та показові екскурсії у вільний від навчання час. Курси платні.

План роботи курсів гідів–перекладачів та екскурсоводів

Іноземні мови:
англійська
німецька
польська
французька
іспанська
італійська.

План підготовки включає:

 1. навчальні показові екскурсії по м.Львову українською та іноземними мовами:
  оглядова автобусна екскурсія по м.Львову та пішохідна екскурсія по історико-архітектурному заповіднику.
 2. вивчення екскурсійного матеріалу українською та іноземними мовами:
  оглядова автобусна екскурсія по м.Львову
  пішохідна екскурсія по м.Львову.
 3. вивчення лексики та практичні заняття з перекладу екскурсій в церквах, соборах, музеях м.Львова (Національний музей, Історичний музей, Музей арсенал, Музей народної архітектури та побуту „Шевченківський Гай”).
 4. вступ до теорії проведення екскурсій.
 5. права та обов'язки гіда-перекладача та екскурсовода. Дії екскурсовода в нестандартних ситуаціях. Методика відповідей на запитання іноземних туристів.
 6. основні державні законодавчі документи, які встановлюють порядок ведення екскурсійної діяльності в Україні.
 7. система оцінювання - обов'язкове написання рефератів/ дослідницьких робіт, складання іспитів після вивчення кожної з тем екскурсій, проведення контрольних екскурсій по м.Львову та в музеях українською та іноземними мовами. Тільки „добра” й „позитивна” оцінки дають право на роботу з іноземними туристами.

 

Наші викладачі: провідні спеціалісти з історії Львова, фахівці в галузі мистецтвознавства та архітектури, кваліфіковані екскурсоводи, методисти та гіди-перекладачі з багаторічним стажем та досвідом роботи з іноземними туристами, викладачі факультету іноземних мов Львівського національного університету ім. Івана Франка, які навчають лексичного та практичного матеріалу для навчання практики послідовного перекладу в музеях.

Навчання поєднує теоретичні та практичні заняття, показові екскурсії, відвідання і навчання перекладу в музеях.

Після закінчення курсів та успішного складання іспитів слухачі отримують свідоцтва гіда–перекладача та екскурсовода. Це дає Вам можливість не тільки отримувати додатковий чималий прибуток, але і набути необхідних практичних знань та нової професії, якою можна займатися у вільний час, враховуючи те, що робота в туризмі має сезонний характер і активний сезон співпадає з часом відпусток, канікул в школах та вузах.

Дані екскурсоводів будуть занесені в комп'ютерну базу, доступну для усіх туристичних фірм України, які замовляють послуги гідів-перекладачів та екскурсоводів.

 

ТзОВ Центр "Мандри плюс"
79005, Україна, м.Львів, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел.: +38(032) 297-55-54
факс: +38 (032) 297-53-72
e-mail: mandryplus@mail.lviv.ua
http://www.mandryplus.com.ua